Čo je naozaj dôležité pri výbere očnej kliniky

Čo je naozaj dôležité pri výbere očnej kliniky

Čo je naozaj dôležité pri výbere očnej kliniky

Laserová operácia očí je otázkou niekoľkých minút. Vaše rozhodovanie, ktorú kliniku vybrať, tak bude pravdepodobne oveľa dlhšie ako samotná operácia. Aké 3 otázky by ste si pred operáciou mali položiť a čo je naozaj dôležité?

  1. Bol na operácii niekto známy?

Odporúčania známych a priateľov, osobná skúsenosť, spokojný pacient – to je to, čo by vás malo zaujímať predovšetkým. My sa našich pacientov pýtame, ako sa o Gemini dozvedeli a často sa dozvieme, že Gemini odporučil kamarát alebo príbuzný, ktorý bol spokojný.

 

  1. Lasery: alebo kto sa v tom má vyznať?

Z6, Z8, 7D laser … – nie ste očný lekár a ide vám zo všetkých tých písmeniek a technických informácií na stránkach kliník hlava okolo? Všetci tvrdia, že sú najrýchlejší, najpresnejší a najmodernejší  a vy neviete  komu veriť? Ako si však overiť, že klinika je moderná, technológia nie je zastaraná, ale že je naopak vždy o krok pred ostatnými? Očná klinika Gemini sa na vývoji niektorých laserov dokonca podieľala a väčšina bola prvýkrát v ČR použitá práve tu.

U nás už na predoperačnom vyšetrení zistíte, ako moderná je klinika. Vyšetrenie je v deň operácie zadarmo, k ničomu vás teda nezaväzuje a vy si môžete urobiť vlastný názor. Na základe výsledkov podrobného predoperačného vyšetrenia sa s lekárom porozprávate  o metóde, ktorá je pre vás osobne najvhodnejšia.

My našim pacientom vychádzame v ústrety a domnievame sa, že majú právo na to, aby všetky ich otázky pred operáciou boli zodpovedané zadarmo, nie za poplatok.

  1. Kde pracuje tím lekárov, ktorým môžem zveriť svoj zrak?

Vyberte kliniku, ktorej dôverujete, pretože viete, že na nej pracujú špičkoví lekári, ktorí sa stále vzdelávajú a sledujú, čo je vo svete očnej chirurgie nové. Lekári očných kliník Gemini medzi takých rozhodne patria. Za ich kvalitnú prácu zodpovedá prednosta kliniky prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., FEBOS-CR, ktorý v minulom roku ako jeden z prvých v Európe a ako prvý v republike zložil špecializačnú skúšku pre subšpecializácii v kataraktovej a refrakčnej chirurgii FEBOS-CR. Metódy LASIK aj Femto LASIK v ČR zaviedol, spolupracuje na vývoji niektorých laserov, prednáša doma aj v zahraničí. Pravidelne sa so svojimi lekármi zúčastňuje medzinárodných kongresov a tiež ich aj usporadúva.

My si za svojou prácou stojíme  a preto ponúkame doživotnú záruku na výsledok operácie!